مخفی کردن شماره موبایل در تلگرام / سوال و جواب

ثبت لینک عضویت کانال تلگرام شما در اینجا

مخفی کردن شماره موبایل در تلگرام / سوال و جواب

آیا می‌توانیم شماره تلفن را در تلگرام مخفی کنیم؟

در تلگرام به صورت پیش فرض، شماره ها مخفی است تا حدودی همچون شبکه اجتماعی لاین! با این تفاوت که اگر شما شماره مخاطب را داشته باشید در بخش اطلاعات مخاطب، شماره وی را هم برای شما نمایان می کند و یک تفاوت جالب این است که اگر شماره کسی را داشته باشید ولی وی شماره شما را نداشته باشد و شما چت با وی را شروع کنید برای ایشان شماره شما نمایان خواهد شد! پس اگر شماره شما برای کسی دیده می شود یا هر دو نفر شماره همدیگر را دارید یا شما فقط شماره او را دارید.

در ضمن ثبت آی دی و نام مناسب شماره را برای افراد عام پنهان می کند.

8 دیدگاه‌ها

 1. asal

  سلام…ب کمکتون نیاز دارم.خیلی قضیه جدیه..توروخدا لطفا سوالم رو با دقت بخونید…
  من شماره یکی رو پیدا کردم و رو حافظه داخلی گوشی سیوش کردم…اون شخص شماره منو نداشت ولی من شماره اونو تو گوشی سیو کردم و بعد وارد تلگرام شدم و عکس پروفایلش رو دیدم…هیچ پیامی هم بهش نفرستادم..و برای اینکه نفهمه شماره منو و نفهمه ک شمارشو داشتم،اول مخاطب رو از حافظه گوشی حذف کردم و بعد دلیت اکانت کردم…الان چی میشه؟میفهمه شماره منو؟؟ینی اینطوری میشه ک تو تلگرام مینویسه دلیتد اکانت و زیرش شمارم رو مینویسه؟؟
  خواهش میکنم با دقت جواب بدید..ممنونم

 2. ایدا

  سلام .
  روی کامپیوتر تلگرامم رو نصب کردم حالا میخوام شماره م رو مخفی کنم که کسی شماره من و نداشته باشه از چه طریقی میتونم این کار رو انجام بدم؟
  ممنون میشم اگه به ایمیل من پاسخ دهید.چون شایدنتونم دوباره وارد این سایت بشم.
  تشکر

 3. مریم

  سلام . عسل خانم تا وقتی به اون فرد پیام ندی اون شماره ات رو نمیبینه. در ضمن گاهی شماره تلفن در اکانت گوگل هم سیواش میشه پس در تمام اکانت های سیو شماره تلفن، شماره تلفن فرد مورد نظر را پاک کن.

 4. مریم

  در ضمن هر گاه شماره کسی را داشته باشی موقع نصب و حذف تلگرام فرد مورد نظر متوجه میشی. وقتی اون شماره ات را نداره متوجه نمیشه

ارسال دیدگاه

00