داشتن گروه ۱۰۰۰ نفره و چندین مدیر در تلگرام

ثبت لینک عضویت کانال تلگرام شما در اینجا

داشتن گروه ۱۰۰۰ نفره و چندین مدیر در تلگرام

در آخرین نسخه‌ی تلگرام که در تاریخ ۲۶ نوامبر (۵ آذر) منتشر شد، قابلیت‌های جدیدی به تلگرام اضافه شده است. برای مشاهده‌ی این تغییرات این مطلب را بخوانید.

نکته : جهت مشاهده‌ی تغییرات ذکر شده در این مطلب ابتدا جدیدترین نسخه‌ی تلگرام را از لینک‌های زیر دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید:

دانلود تلگرام برای اندروید  –  دانلود تلگرام برای iOS

 

گروه‌هایی بهتر برای ارتباط‌هایی بهتر

ادمین‌ها

در نسخه‌های قدیمی تلگرام، هر کسی می‌توانست نام و تصویر گروه را تغییر دهد. این قابلیت برای گروه‌های دوستانه و … مناسب بود امّا برای برقراری ارتباطی عظیم بین کاربران نیازمند تغییری در این مورد بود. در نسخه‌ی جدید تلگرام، قابلیت ادمین گروه اضافه شده‌است که سازنده‌ی گروه می‌تواند افرادی را به عنوان ادمین به گروه اضافه کند. با این کار، نظم بهتری در گروه‌ها وجود خواهد داشت.

از این پس، شما می‌توانید تعیین کنید که گروه شما از چه نوعی باشد. در حالت دوستانه (All members are admins)، تمام افراد گروه می‌توانند بر گروه مدیریت داشته باشند. امّا اگر این قابلیت را غیر فعال کنید، می‌توانید ادمین‌های گروه را مشخص کنید.

گروه‌های عظیم

همیشه در گروه‌های خوب، محدودیت ۲۰۰ نفری تعداد اعضای گروه یک مشکل بزرگ بوده‌است. در نسخه‌ی جدید تلگرام، زمانی که تعداد افراد گروه شما به ۲۰۰ نفر برسد، می‌توانید آن را به گروه بزرگ‌تر ارتقا دهید. با این کار، گروه شما قابلیت پشتیبانی ۱۰۰۰ نفر را خواهد داشت.

قابلیت‌های منحصر به فردی که این گروه‌ها پس از ارتقا خواهند داشت :

  • افرادی که عضو گروه می‌شوند می‌توانند تمام پیام‌های قبلی گروه را ببینند.
  • پیام‌های حذف شده از تاریخچه‌ی پیام‌ها، از تاریخچه‌ی پیام‌های تمام افراد گروه حذف خواهند شد.
  • اعضای عادی گروه فقط می‌توانند پیام‌های خودشان را حذف کنند.
  • گروه‌های عظیم به صورت پیش‌فرض در حالت بی‌صدا (Mute) قرار دارند.

قابلیتی برای کاربران iOS : نوتیفیکیشن کاملاً راحت!

کاربران iOS از این پس می‌توانند از نوتیفیکیشن‌های تلگرام لذت ببرند، چرا که با استفاده از نوتیفیکیشن خواهند توانست متن پیام و فایل‌های ارسال شده را مشاهده نمایند و پیام یا استیکر ارسال نمایند!

قابلیتی برای کاربران اندروید : اشتراک گذاری سریع برای کانال‌ها!

کاربران اندروید از این پس می‌توانند از منوی اشتراک گذاری سریع کانال‌ها لذت ببرند. تنها کافیست بر روی دکمه‌ی فوروارد کنار پیام کلیک کنید و چت مورد نظر را انتخاب کنید تا پیام مورد نظر شما به اشتراک گذاشته شود!

پ.ن. : تلگرام گفته است که سورپرایزهای بیش‌تری نیز برای کاربرانش خواهد داشت!

ارسال دیدگاه

00